سوالی دارید؟

از طریق ایمیل با ما در ارتباط باشید:

info@ramafiber.com

Teltronic

بیش از 40 سال است که شرکت TELTRONIC، یک شرکت تابعه شرکت ارتباطات Hytera Limited، پیشرو جهانی در طراحی و ساخت ارتباطات رادیویی بحرانی است. با ترکیبی از نوآوری و بالاترین کیفیت، TELTRONIC راه حل‌های کامل ارتباطات بیسیم را برای بخش‌های مختلفی از جمله امنیت عمومی، حمل و نقل عمومی، نفت و گاز، آب و برق، معدن، صنعت و سایر موارد فراهم می‌کند. محصولات این شرکت در سراسر جهان با بیش از 300 سیستم در 50 کشور جهان به بازار عرضه می‌شود.

استقلال فناوری TELTRONIC اجازه می‌دهد تا راه حل خود را برای تحقق نیازهای خاص و درخواست مشتریان، طراحی و به صورت سفارشی و انحصاری راهکار ارائه دهد و همچنین پاسخی انعطاف پذیر به خواسته‌های ارتباطی در بازارهای حرفه‌ای ارائه می‌دهد.

دپارتمان تحقیق و توسعه TELTRONIC دارای یک کادر حرفه‌ای واجد شرایط و مجرب در طراحی سیستم‌های بزرگ، تجهیزات زیرساخت است. تیم‌های حرفه‌ای این شرکت متشکل از مهندسین مختصص طراحی و توسعه در زمینه‌های مختلف از جمله طراحی مکانیکی، طراحی صفحه مدار چاپی، پردازش سیگنال دیجیتال، فرکانس رادیویی، نرم افزار تعبیه شده، سیستم عامل‌های زمان واقعی یا سیستم های شبکه IP هستند.

محصولات

  1. TETRA
  2. LTE
  3. Hybrid Networks TETRA + LTE
  4. Cybersecurity
  5. Command & Control (IC&C)
  6. DMR

جوایز، عضویت‌ها و شرکت‌های وابسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست