سوالی دارید؟

از طریق ایمیل با ما در ارتباط باشید:

info@ramafiber.com

تکنولوژی PoC (Push-to-talk over Cellular) چیست؟

PoC (Push-to-talk over Cellular) مانند یک رادیو دوطرفه عمل کرده و امکان برقراری تماس‌های فردی و گروهی را با فشردن تنها یک دکمه در کم‌ترین زمان ممکن فراهم می‌سازد. این ویژگی قبلاً تنها با استفاده از شبکه‌های موقعیت بحرانی که نیازمند صرف هزینه اولیه برای زیر ساخت هستند و همچنین پوشش محدودی را نیز دارند، امکان‌پذیر بود ولی هم اکنون می‌توان چنین ارتباطی را با استفاده از استاندارد شبکه تلفن همراه و از طریق شبکه داده 3G/4G برقرار کرد.
بنابراین پوشش نامحدود، انتقال اطلاعات زمان واقعی و تماس تلفنی با استفاده از رادیو PoC از دستاوردهای استفاده از شبکه سلولی است. یعنی تا هر زمانی که نیروهای کار شما دارای پوشش شبکه سلولی باشند، می توانند از رادیو دو طرفه خود استفاده کرده و با مرکز کنترل و یکدیگر در تماس باشند.

از آنجایی که این سیستم از سرویس مبتنی بر رایانش ابری استفاده می‌کند، همه پیام‌های صوتی به داده تبدیل شده و بعد از رمزنگاری از طریق اینترنت برای مخاطب یا مخاطبان شما ارسال می‌شود که این راه حل را کاملا امن ساخته و استراق سمع را غیرممکن می‌سازد. هم‌چنین سایر ویژگی‌های این راه حل مانند مشاهده مکان کاربران با استفاده از داده GPS، ذخیره‌سازی متمرکز داده‌ها (تماس‌ها، ردیابی GPS، ضبط رویدادها و …) و کنترل شبکه با استفاده از دیسپچر فرصت‌هایی غیرقابل پیش‌بینی ارائه می‌دهد که در گذشته بعد از پرداخت هزینه‌های نسبتا بالایی امکان پذیر بود ولی الان می‌تواند برای هر شرکتی جذاب و قابل استفاده است.

در راما فیبر کیش ما فقط محصول و برنامه های کاربردی را ارائه نمی‌دهیم – ما همچنین آموزش ، پشتیبانی و خدمات را نیز ارائه می‌دهیم. به این ترتیب ما راه حل‌های PTT شما را با سرعت و دقت اجرا کرده و اطمینان می‌دهیم که آنها به صورت بهینه کار خواهند کرد. اگر شما نیاز به پوشش محلی، ملی و بین المللی داشته باشید، ما تجارت شما را تحت پوشش قرار خواهیم داد.

مزایای استفاده از PoC:

  • پوشش ملی و بین المللی
  • تبادل اطلاعات زمان واقعی
  • بدون نیاز به سرمایه گذاری برای زیرساخت
  • متصل به دیسپچر
  • ذخیره اطلاعات متمرکز
  • ردیابی کاربران از طریق GPS
  • قابل دسترسی برای شرکت های کوچک با بودجه محدود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست