HYTERA

شرکت ارتباطات Hytera با مسئولیت محدود یک شرکت خصوصی جهانی است که مقر آن در شنژن چین است. این شرکت در سال 1993 تأسیس شده و به عنوان یک ارائه دهنده پیشرو راه حل PMR  در جهان، به ارائه راه حل‌های ارتباطی حرفه‌ای سفارشی و کامل به دولت، امنیت عمومی، ابزار، حمل و نقل، شرکت و تجارت می‌پردازد که منجر به بهبود بهره‌وری سازمانی و ایمن سازی جهان می‌شود.

Hytera بر نوآوری متمرکز بوده و در تلاش است تا ایجاد نوآوری در سازمان را به اولین انگیزه تبدیل کند که این امر با سرمایه گذاری مداوم در تحقیق و توسعه (R&D) محقق می‌بخشد. سرمایه‌گذاری تحقیق و توسعه 17٪ از کل درآمد 2017 این شرکت را به خود اختصاص داده است، به گونه‌ای که 41٪ از کارکنان این مجموعه پرسنل تحقیق و توسعه هستند. علاوه بر این، این شرکت 10 مرکز تحقیق و توسعه در داخل و خارج از چین، از جمله مراکز شنژن، هاربین، نانجینگ، هبی، دونگوان سونگشان، بارت مید آلمان، کمبریج انگلستان، ساراگوسا اسپانیا، ونکوور کانادا و مراکز تورنتو ایجاد کرده است. Hytera با بیش از هزار برنامه ثبت اختراع جهانی، اولین واحد اصلی چین برای تهیه استانداردهای ترابری دیجیتالی ارتباطات PMR بوده و به ستون فقرات انجمن‌های استاندارد جهانی ارتباطات اصلی تبدیل شده است. این شرکت یک شرکت پیشرو جهانی است که به طور همزمان بر فن‌آوری هایTETRA، DMR، PDT و LTE را در سلطه داشته و صاحب برنامه هایی بالغ است. این شرکت همچنین وظیفه تحقیق و توسعه‌ی سیستم پهن باند چندرسانه‌ای پروژه اصلی علمی و فناوری ملی را برای توسعه فناوری‌های ارتباطی ترانک شبکه حرفه‌ای نسل بعدی انجام داده است.

مرکز تولید شنژن Hytera با هدف دستیابی به اهداف کیفی با همکاری با شرکت‌های Siemens و IBM، همراه با نوآوری مستقل، یک کارخانه برجسته جهانی هوشمند است. علاوه بر این، مرکز تولید ساراگوسا Hytera  بخش مهمی از زنجیره تأمین جهانی است و به برآورده کردن نیازهای سفارشی مشتریان اروپایی و آمریکایی اختصاص دارد.

Hytera با تمرکز بر ارزش مشتری، شبکه های بازاریابی و خدماتی را در سطح جهان احداث کرده و دارای بیش از 90 شعبه و پرسنل حرفه‌ای در بیش از 40 کشور و منطقه در جهان است. این شرکت با بسیاری از نمایندگی‌ها و شرکای جهانی همکاری طولانی مدت و پایدار برقرار کرده است و محصولات و راه حل‌های PMR را برای بیش از 120 کشور برای مشتریان دولتی و صنعت ارائه می‌دهد. در سال‌های اخیر، Hytera در زمینه پشتیبانی از ارتباطات PMR برای فعالیت‌های مهم بین المللی و امنیت رویدادها مانند نشست G20، اجلاس BRICS و بازی‌های المپیک ریو فعالیت داشته و اعتماد بسیاری از مشتریان دولتی و صنعت را به دست آورده است.

محصولات

  1. بیسیم های دستی معمولی و ضد انفجار
  2. بیسیم های خودرویی و ثابت
  3. لوازم جانبی
  4. نرم افزارها
  5. ابزار پروگرام رادیوها
  6. تجهیزات زیرساخت

 

جوایز، عضویت‌ها و شرکت‌های وابسته

X