سوالی دارید؟

از طریق ایمیل با ما در ارتباط باشید:

info@ramafiber.com

Hytera

شرکت ارتباطات Hytera با مسئولیت محدود یک شرکت خصوصی جهانی است که مقر آن در شنژن چین است. این شرکت در سال 1993 تأسیس شده و به عنوان یک ارائه دهنده پیشرو راه حل PMR  در جهان، به ارائه راه حل‌های ارتباطی حرفه‌ای سفارشی و کامل به دولت، امنیت عمومی، ابزار، حمل و نقل، شرکت و تجارت می‌پردازد که منجر به بهبود بهره‌وری سازمانی و ایمن سازی جهان می‌شود.

Hytera بر نوآوری متمرکز بوده و در تلاش است تا ایجاد نوآوری در سازمان را به اولین انگیزه تبدیل کند که این امر با سرمایه گذاری مداوم در تحقیق و توسعه (R&D) محقق می‌بخشد. سرمایه‌گذاری تحقیق و توسعه 17٪ از کل درآمد 2017 این شرکت را به خود اختصاص داده است، به گونه‌ای که 41٪ از کارکنان این مجموعه پرسنل تحقیق و توسعه هستند. علاوه بر این، این شرکت 10 مرکز تحقیق و توسعه در داخل و خارج از چین، از جمله مراکز شنژن، هاربین، نانجینگ، هبی، دونگوان سونگشان، بارت مید آلمان، کمبریج انگلستان، ساراگوسا اسپانیا، ونکوور کانادا و مراکز تورنتو ایجاد کرده است. Hytera با بیش از هزار برنامه ثبت اختراع جهانی، اولین واحد اصلی چین برای تهیه استانداردهای ترابری دیجیتالی ارتباطات PMR بوده و به ستون فقرات انجمن‌های استاندارد جهانی ارتباطات اصلی تبدیل شده است. این شرکت یک شرکت پیشرو جهانی است که به طور همزمان بر فن‌آوری هایTETRA، DMR، PDT و LTE را در سلطه داشته و صاحب برنامه هایی بالغ است. این شرکت همچنین وظیفه تحقیق و توسعه‌ی سیستم پهن باند چندرسانه‌ای پروژه اصلی علمی و فناوری ملی را برای توسعه فناوری‌های ارتباطی ترانک شبکه حرفه‌ای نسل بعدی انجام داده است.

مرکز تولید شنژن Hytera با هدف دستیابی به اهداف کیفی با همکاری با شرکت‌های Siemens و IBM، همراه با نوآوری مستقل، یک کارخانه برجسته جهانی هوشمند است. علاوه بر این، مرکز تولید ساراگوسا Hytera  بخش مهمی از زنجیره تأمین جهانی است و به برآورده کردن نیازهای سفارشی مشتریان اروپایی و آمریکایی اختصاص دارد.

Hytera با تمرکز بر ارزش مشتری، شبکه های بازاریابی و خدماتی را در سطح جهان احداث کرده و دارای بیش از 90 شعبه و پرسنل حرفه‌ای در بیش از 40 کشور و منطقه در جهان است. این شرکت با بسیاری از نمایندگی‌ها و شرکای جهانی همکاری طولانی مدت و پایدار برقرار کرده است و محصولات و راه حل‌های PMR را برای بیش از 120 کشور برای مشتریان دولتی و صنعت ارائه می‌دهد. در سال‌های اخیر، Hytera در زمینه پشتیبانی از ارتباطات PMR برای فعالیت‌های مهم بین المللی و امنیت رویدادها مانند نشست G20، اجلاس BRICS و بازی‌های المپیک ریو فعالیت داشته و اعتماد بسیاری از مشتریان دولتی و صنعت را به دست آورده است.

محصولات

 1. Digital Radio And Trunking System
 2. Smart radio and System
 3. Command and Dispatch
 4. Private internet of Things (iot)
 5. Emergency Communications
 6. Communication Command Vehicles
 7. Satellite Communications
 8. Smart Accessories
 9. Smart Antennas
 10. Tetra medium- and high-end Radios
 11. Analogue Radios

 

جوایز، عضویت‌ها و شرکت‌های وابسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست